RIVER FOTO - Studio fotografii i druku

Darmowa dostawa już od 40 zł

TERMINY REALIZACJI

Podawane przez nas terminy realizacji są przybliżone. Mogą zostać zmienione w okresach większej liczby zamówień. Obowiązujące są te informacje, które otrzymasz od nas w wiadomości e-mail, po przyjęciu zamówienia.

Dzień złożenia zlecenia jest dniem zerowym – czas realizacji liczymy od kolejnego dnia roboczego.

Jeśli wyślesz swoje zamówienie w dzień roboczy po godzinie 15:00 – potraktujemy je, jakby zostało złożone kolejnego dnia. Jeżeli zlecenie otrzymamy w dzień wolny od pracy – zerowym dniem przyjęcia zlecenia będzie najbliższy dzień roboczy.

Przykład: Zamówienie złożone w poniedziałek do godziny 15.00 jest realizowane od wtorku. Czas produkcji zależy od rodzaju zamówionego produktu. Do terminu realizacji należy doliczyć czas dostawy przez kuriera (zwykle jest to jeden lub dwa dni robocze. Jeśli dostawa dotyczy zagranicy jest to od 5 do 7 dni roboczych).

Terminy realizacji mogą ulec zmianie w wyjątkowych sytuacjach: przy bardzo dużym spływie zamówień, awarii sprzętu, lub innych, niezależnych od nas okolicznościach. Zawsze jednak staramy się wykonać zamówione produkty jak najszybciej, a o planowanej dacie wysyłki zamówienia informujemy Cię w wiadomości e-mail.